Categories
Campus College
09/10/2024
Collegerun breekt records
Het gure weer hield leerlingen en collega’s niet tegen om op woensdag 9 oktober het beste van zichzelf te geven tijdens de Collegerun. Het was een recordeditie.
Tijdens de Collegerun wandelen of lopen de deelnemers rondjes door de school, aangemoedigd door DJ’s, excentrieke coaches en medeleerlingen en leerkrachten. De wandelaars of lopers laten zich daarvoor sponsoren. De opbrengst gaat naar Kom Op Tegen Kanker.
Dit jaar kunnen we 14.000 euro schenken aan kankeronderzoek. Dankzij de meer dan 400 deelnemers. Nog nooit waren het er zoveel. Ze hebben allemaal samen 4.000 kilometer voor het goede doel. Repect en vooral een dikke merci aan alle deelnemers en vrijwilligers die meehielpen bij de organisatie van de Collegerun.